Czech StudNET Awards

Novinky

Výsledky Czech StudNET Awards 2017

Tak nám skončil letošní StudNET. A tak nezbývá než trošku bilancovat. Co se nám podařilo? Podařilo se do soutěže zapojit další školy. Zvýšila se kvalita projektů v kategorii Využití IT ve sféře businessu a podařilo se porotu soutěže rozšířit o další partnery. Zkusili jsme rozdělit "obhajobu" projektů a přednášky partnerů do dvou poslucháren. Pro příští rok se vrátíme k původnímu modelu, kdy se vše bude o

Program finále Czech StudNET Awards 2017

Kromě opravdu zajímavých projektů se můžete těšit na možná ještě zajímavější přednášky. Přednášky se budou konat v posluchárně H1, prezentace projektů v přilehlé učebně. V budově fakulty bude cesta k místnostem přehledně označena.

Přednášky - posluchárna H1

OdDoFirmaPřednášejícíTéma přednášky
8:309:00
Postupující do finále Czech StudNET Awards 2017

A je to tady. Už známe postupující do pátečního finále. V kategorii Využití IT ve sféře businessu si dokonce firmy letos vyžádaly, aby dostaly šanci prezentovat všechny projekty.

Využití IT ve sféře businessu

Zábavná rehabilitaceStanislav Svědiroh
Projekt HEXAPODJan Štancl
Chytrá s

Prodloužení termínu přihlášení projektů

Prodloužili jsme termín odevzdání projektů o jeden týden, tzn. do 9.4.2017 23:59:59.

Czech StudNET Awards 2017

Tak se definitivně můžete těšit i na letošní ročník StudNETu. Proběhne v pátek 21. dubna 2017 opět na Fakultě elektrotechniky a informatiky Univerzity Pardubice. Letošní ročník přináší dvě zásadní novinky:

  • Z kategorie pro základní školy jsme udělali samostatnou soutěž Kodu Cup a ve StudNETu ji už nenajdete.Tisková zpráva z finále

PEREX: Mladí IŤáci zcelé ČR se potkali v Pardubicích na soutěži Czech StudNET Awards 2016. Generálním partnerem se stal Foxconn.

Pardubice, 18. 4. 2016 – Finále soutěže proběhlo 15. dubna 2016 vprostorách Fakulty elektrotechniky a informatiky Univerzity Pardubice. Nad projektem převzali záštitu děkan fakulty a primátor statutárního města Pardubice Martin Charvát. Cílem soutěže, je umožnit žákům

Výsledky II. ročníku Czech StudNET Awards 2016

Celkové vítězství a speciální cenu generálního partnera Foxconn získal Filip Lorenčík z pardubické soukromé Střední školy informatiky a ekonomie DELTA s projektem videoklip Damaged Brains Studio Introduce.

Image title


Kategorie Využití IT ve sféře

Program Finále 15.4.2016

A je to tady. Finále máme už tento týden. Kromě prezentace zajímavých projektů jsme pro vás vybrali i zajímavé přednášející:

Program

Image titleTermín finále 15.4.2016

Tak jsme se po dvou letech smířili s realitou, že maturanti prostě své maturitní projekty do konce ledna mít asi nikdy nebudou a razantně jsme posunuli termín finále StudNETu. Letos bude v pátek 15. dubna 2016. (I přes to, že nebude zkouškové období, tak nám Fakulta elektrotechniky a informatiky pardubické univerzity poskytne prostory, za což jí patří neskonalý dík.)

A jelikož nechceme

Fotky z finále 2015

Fotky z finále jsou ZDE.

A už jsme stvořili i maličkou virtuální prohlídku.