Czech StudNET Awards

Novinky

Výsledky StudNETu 2015

A je to za námi. Doufám, že jste si to aspoň trošku užili a že jste nasbírali také nějaké zkušenosti. Pizzy byly velké a chutné, porota se také snažila, tak jste snad byli spokojení. Tak teď už konečně k těm výsledkům.


Vítězové Czech StudNET Awards 2015


Kategorie Mobilní zařízení

Na celé čáře zvítěz

Finalisté letošního StudNETu jsou vybráni!

Hlasy poroty byly sečteny, ortel je vyřčen. Do letošního finále porota poslala tyto projekty:


kategorie Mobilní zařízení:

  • Fameies od pánů: Tomáš Koťara, David Novák, Šimon Appelt a Mikuláš Pokorný, ze škol: Gymnázium Havlíčkův Brod, Gymnázium Nad Alejí, Praha a Gymnázium Arabská, Praha
  • Ječná v kapse od: Tomáše Lály ze Střední prům

Podrobný program finále Czech StudNET Awards 2015

Tak doufám, že už se těšíte! Už se nám začínají rýsovat program na finále 29.1.2015 v Pardubicích. Zatím to vypadá následovně:

Program:

  • 8:30-8:45 Prezence soutěžících,
  • 9:00 - 9:10 Přivítání soutěžících, představení poroty, představení soutěže, slovo pana děkana
  • 9:10 - 9:55 Přednášky 1. blok: Mobilní zařízení
    •     9:10 - 9

Ukončení přihlašování projektů

Právě jsme ukončili přihlašování dalších projektů. Po vyházení duplicitních projektů zůstalo v soutěži 26 projektů ve třech kategoriích. Na první ročník docela úspěch. :-)  A některé projekty se zdají být poměrně zajímavé.

Prodloužení termínu přihlášek

Tak jsme už jak Béda Trávníček - taky každý rok prodlužují kolo štěstí o nějaký ten týden. I my prodlužujeme termín přihlašování projektů až do pondělí 19.1.2015 8:00. Pak už to definitivně uzavřeme, ať to porota stihne ohodnotit. Tužte se a hlaste se :-).

Letošní ročník StudNETu je tady!

Právě jsme otevřeli možnost přihlašování do letošního ročníku StudeNet 2015. Zatím máme domluvené finanční odměny ve výši 5.000,-, 3.000,- a 2.000,-Kč za 1., 2. a 3. místo ve všech kategoriích. Přihlašujte se, přihlašujte se, přihlašujte se! Těšíme se  na zajímavé projekty.